Fóti Gyermekváros margójára

Fóti Gyermekváros, ősz

Fóti gyermekvédelmi szervezet lévén az SOS Gyermek Alapítvány elkötelezett élharcosává kíván válni a Fóti Gyermekváros fennmaradásának.

Az SOS Gyermek Alapítvány támogatja a Fóti Gyermekváros bezárása ellen küzdő kezdeményezéseket, mert egy ilyen nagy múltú Gyermekotthont, amely a gyermeknevelésben egyedülálló feladatokat lát el, egy csettintésre felszámolni felelőtlenség!

Minden eszközzel azon leszünk, hogy ez a nagy múltú intézmény tovább folytathassa munkáját. Ezt az oldalt ennek érdekében hoztuk létre. Itt folyamatosan közzé tesszük az aktuális eseményeket, híreket. Külön menüt szentelünk a Fóti Gyermekváros múltjának és jövöjének.

Várjuk a volt lakók, dolgozók élménybeszámolóit, képeit, videóit, elbeszéléseit, emlékeit, amit szívesen megosztanának oldalunkon keresztül a nagyközönséggel (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.).