Ünnepi Zenés Mesejáték a Stefánia Palotában december 27-28-29-én

December 27-28-29-én a Stefánia Palotában tartandó Ünnepi Zenés Mesejátékunk keretében gyűjtést szervezünk az SOS Gyermek Alapítvány részére, hogy Ők is segíthessenek szegény sorsú, nélkülözésben élő Gyermekeken!

Ha úgy érzed, Te is részese lennél ennek a csodálatos kezdeményezésnek, ha úgy érzed, szeretnél valamit tenni másokért és így boldoggá tennéd Karácsonyukat, segíts Te is nekünk!

Hozd el magaddal megunt de használható játékaidat vagy kinőtt ruháidat, mert az, ami Neked már nem számít, másnak érték lehet!
Helyszínünkön, mind a három napon várjuk adományaidat, az Alapítvány kihelyezett standján. Ha van 2 perced az előadás előtt és van olyan adományod, amelynek szerinted örülne egy másik Gyermek és Család várunk szeretettel, hogy együtt segíthessünk!

Helyszín: Stefánia Palota
Budapest, 1143 Budapest, Stefánia út 34-36.

Mely a Kicsi Gesztenye Klub Ünnepi Zenés Mesejátékának helyszíne is egyben!

Keresd az Alapítvány kihelyezett standját, és tegyél valami jót!